ingrediente salata dulciuri

Calea sigura spre diabet!

Luam una bucata addicted – adica „io” ( ca la meteo ) si una bucata articol cu titlul ” Cea mai buna salata de dulciuri „. Se amesteca, cu un strop de curiozitate si rezulta aflarea retetei unui diabet sigur. Pentru cei care sunt satui de clasicele salate de pui, de cruditati s.a ,luati o salata de dulciuri pentru care aveti nevoie de urmatoarele:

ingrediente salata dulciuri

 La final, pentru un dulce SI mai dulce adaugati un „pic ” de sirop de ciocolata si amestecati dupa care… mestecati.

salata dulciuri3

Mi se pare mie sau asta chiar e calea sigura spre…. diabet?


This Article Has 20 Comments
  1. Cris-Mary spune:

    Chocolate Chocolate Chocolate ! make it a double :D Cu siguranta e calea spre diabet sau spre foarte multa energieeeeeee!

  2. Loryloo spune:

    Oh, mi se face rau numai vazandu-le toate unele peste altele in bol / pahar, ce o fi acolo :D Waaaaay too much!

  3. Lucian spune:

    Vai vai, ce as manca o salata de dulciuri:)

  4. Iulia Nanescu spune:

    Vai, arata bine (nu zic), dar asa…toate…deodata? Si salata pe deasupra? No way :))

  5. javra spune:

    Arată bine, Rox Anne, dar nu consumul de dulciuri duce la diabet.

  6. Rolling Ideas spune:

    După atâta zahăr nu mai dormi trei zile şi trei nopţi :))

  7. creve spune:

    Bine că nu ai pus sirop de cafea :)))

  8. Andera Y spune:

    Calea asta spre diabet e presarata cu lucruri delicioase… :D Parca as infrunta, totusi, riscul si as lua o gura… doua, trei. =))

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *