Pesimism vs optimism

Bărbaţii pesimişti își caută soţiile pierdute în: spitale, secţii de poliţie, morgi.
Bărbaţii optimisti își caută soţiile în: baruri, restaurante, acasă la amanţi!


This Article Has 14 Comments
  1. Paul spune:

    =)) si cei realisti..nu o cauta si ies la o bere sa sarbatoareasca :))

  2. Peter spune:

    :)) M-ai luat pe nepregătite! :))

  3. Mi-am luat porţia de râs, acum pot să trec înapoi la treabă!

  4. Diana spune:

    Chiar, și eu sunt curioasă de realist. :))

  5. David spune:

    Barbatii pesimisti sunt mai norocosi in examplul dat :))

  6. Creve spune:

    Sau în cabinetul de avocatură? :)))

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *