Am dat de o lepşuţă la Diana pe care aş vrea să o onorez pentru că-mi place pur şi simplu! :)
Sunt .. bolnăvioară.
Aş vrea … să fie părinţii ( mai ) fericiţi!
Păstrez ... ultima morală a fratelui în minte.
Mi-aş fi dorit .. să nu fi ştiut niciodată ce-nseamnă regretul!
Nu-mi place .. să-i vad trişti.
Mă tem .. să-i pierd!!!
Aud .. ” Love by Grace ”
Îmi pare rău .. că-mi pare rău!
Îmi place … cafeaua!!!!!!!!!!!
Nu sunt .. cu picioarele pe pământ.
Dansez … când sunt mustăcită aka ameţită.
Cânt .. când vreau să-mi terorizez vecinii.
Niciodată .. NU UIT!
Rar … rănesc.
Plâng .. când părinţii suferă!
Sunt confuză … când vine vorba încrederea în anumite persoane.
Am nevoie … de linişte.
Ar fi trebuit .. să nu las pe azi ce puteam face ieri.
Aş putea .. să dorm ACUM.
Dar înainte de somn doresc, dacă ei doresc,să preia leapşa: Delius, Nice, Mihaela , mami Rux, tanti scump , Zuzu , Creve, Paul şi cei care mai doresc.

Ești sigură că n-ai făcut-o și tu acum doi ani? :P
Că ar fi și la tine interesante niște comparații. :D
@Diana: Nu pentru ca acum doi ani nu dadeam atata importanta blog-ului. Oricum o voi avea pe aceasta pentru peste 2 ani. ;))
Drăguţă leapşa şi răspunsurile:)..am s-o fac şi eu azi:)..thanks
eu acum ascult o melodie Sinner saved by Grace :D
@Paul: Pentru nimic.
@Creve: Mmm nu o stiu, am sa dau cumva de ea.
ce dor mi s-a facut de fostul meu blog si de o leapsaaaaaaaaa :D
@madalina: Pai ia poate revii ca n-ai mai dat(si) pe aici de ohohohooo. Rusinica!!!
pai dear, am tot fost cu mutatul, cu reacomodatul in RO..etc, etc. Cred ca voi reveniiiiiiiiii:D
Mulți ani mai vrei tu să prindem pe aici. :P
@Diana: Nu strica ( ca MACAR ) sa iti doresti.
@madalina: Sigur revii. :P
[…] o mica intarziere a ajuns si leapsa primita de la Alina pe lista “to do”,ca si blog-ul defapt..so, let’s […]
[…] placut toate, asa ca nu am refuzat sa le fac. Astazi onorez leapsa trimisa de Larisa Cristina si de Addicted, si le multumesc pe aceasta […]
[…] primit acum vreo săptămână o leapșă de la Alina, și trebuie să îi dau curs mai repede până nu uit Leapșa constă cam în […]
[…] primit o leapșă de la addicted și una de la Delia. Fetelor, vă mulţumesc că v-aţi gândit la […]